Zamknij
REKLAMA

Złote Gody w gminie Gostycyn- ZDJĘCIA

10:57, 05.02.2020 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Wymienione pary miały w ostatnim czasie okazję odnowić składaną przed laty przysięgę. Doskonałym do tego momentem był uroczysty akt dekoracji medalami za długoletnie pożycie małżeńskie nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Pamiętajmy, że to niezwykła rocznica, którą może pochwalić się niewiele par małżeńskich.
Przedstawiciele lokalnego samorządu spotkali się z jubilatami: Genowefą i Ryszardem Grzeca, Łucją i Stanisławem Gwizdała, Marią i Henrykiem Krawiszami oraz Różą i Romanem Kubackimi w miniony czwartek w sali bankietowej restauracji „Borowiacki Wigor”. Medale wręczył wójt Ireneusz Kucharski w asyście Doroty Gromowskiej, Hanny Kufel oraz Marii Okonek.
Wójt złożył słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękowania za zgodne i długie pożycie małżeńskie za piękny przykład do naśladowania przez młode pokolenia. Mówił o tym, że wspólne życie to próba charakterów, to szukanie kompromisów, to wrażliwość na drugiego człowieka, oddanie i zaufanie. „Gdybyśmy zapytali o receptę na tak długi, udany związek, z pewnością na pierwszym miejscu wymieniono by prawdziwe, szczere uczucie”.
Do życzeń i gratulacji dołączyli się pozostali pracownicy gostycyńskiego urzędu. Wręczyli bukiety kwiatów oraz upominki.
Uroczystość zakończyła się chwilą wspomnień przy tradycyjnym jubileuszowym obiedzie oraz lampce szampana. Małżonkowie mieli okazję opowiedzieć coś o sobie, przypomnieć wybrane sytuacje oraz sceny z różnych okresów wspólnego życia.

Więcej w papierowym wydaniu Tygodnika

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TartakTartak

0 0

Tartak to nie gabinet iekarski. 07:03, 12.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone